IT Total in english

Kontakta oss

Kontakta oss gärna

Du når oss enkelt via mail och telefon.

Besöksadress:
IT-Total Sweden AB
Gustav III:s Boulevard 50A
169 74 Solna

Leveransadress:
IT-Total Sweden AB
Gustav III:s Boulevard 52
169 74 Solna


Tel: 08-444 99 60
info@it-total.se
Visa på karta
Säte: Solna (Stockholm)

Org nr: 556840-2480
Bankgiro: 735-2131
Bank: Danske bank

 

IT-Total Servicedesk
Servicedesk och felanmälan vardagar 08.00-17.00
Tel: 08-444 99 60
servicedesk@it-total.se

IT-Total Jour 24x7x365
Jour och felanmälan övriga tider
Telefon:  Kunder med jouravtal har tillgång till numret

KONTAKTPERSONER

Michael Nilsson
CEO
073-438 21 27
michael.nilsson@it-total.se
Ulrika Wergens
Head of Sales & Solutions
073-546 18 85
ulrika.wergens@it-total.se
Fredrik Rosencrantz
Head of Managed Services & Cyber Security
070-782 20 00
fredrik.rosencrantz@it-total.se
Therese Falkbåge
Head of Marketing
072-307 91 12
therese.falkbage@it-total.se
Anna Henderson
Head of HR
070-409 96 91
anna.henderson@it-total.se
Paulina Olsson
CFO
076-946 49 64
paulina.olsson@it-total.se
Åke Ekerbring
Head of Security
076-777 79 28
ake.ekerbring@it-total.se
Sanna Åhström
Talent Acquisition Manager
073-271 19 33
sanna.ahstrom@it-total.se
Helena Andres
Accountant
073-721 46 06
helena.andres@it-total.se